W wiązaniu? Potrzebujesz szybkiej gotówki? Mówimy tu o niewielkich wybuchach kapitału, a nie milionach dolarów – wystarczy, aby zaspokoić swoje miesięczne zobowiązania lub zmusić tego dokuczliwego wierzyciela, by przestał do ciebie dzwonić.

Jak szybko zarobić pieniądze?

Jak szybko zarobić pieniądze

Wiele z tego wiąże się ze sposobem myślenia. Kiedy brakuje ci pieniędzy, pojawia się myślenie o niedoborze. Myślenie o niedoborze jest negatywne i myśli, że nigdy nie ma wystarczająco dużo tego, czym się obraca. Kiedy znajdziesz się w takiej sytuacji, zrób wszystko, co w twojej mocy, aby przejść do obfitej postawy.

Nasze myśli są niesamowicie potężne. Mamy ponad 60 000 myśli dziennie, wiele głęboko w naszej podświadomości, z których wiele się powtarza. Musimy być szafarzami naszych myśli. Kiedy już myślisz, że myślisz negatywnie, musisz wyskoczyć z tego.

Kiedy chcesz szybko zarobić, często jesteś w trudnym położeniu finansowo, nawet desperacko, by związać koniec z końcem, ale wszystko, co mamy i wszystko, czym się stajemy, częściowo rodzi się z naszych myśli. Myśl i staniesz się. Ożywiaj i pielęgnuj właściwe myśli, jeśli chcesz żyć obficie.

Bez względu na to, czy potrzebujesz trochę szybkiej gotówki, czy tylko mówimy o zarabianiu w wielkim systemie rzeczy, ważne jest, abyś wspomniał o ważnej psychologii, zanim przejdziesz do strategii. Jeśli studiujesz model umysłu Freuda, odkryjesz Psychiczny Aparaty. To trzyczęściowy konstrukt w twoim umyśle kontroluje twoje zachowanie.

Tych trzech jest id, super-ego i ego. Id żyje głęboko w podświadomości od urodzenia. Jest źródłem naszych nagłych i najbardziej instynktownych popędów. Kiedy znajdziesz się w tym, co wiesz, nie powinieneś, winić swojego identyfikatora.

Jak szybko zarobić pieniądze

Super-ego powstaje w późniejszym życiu, aby zrównoważyć id. Tworzy się i odrywa od tożsamości poprzez nasze wychowanie, przewodnictwo rodziców i nasze poczucie wspólnoty i przekonań. Ludzie, którzy są ostrożni ze swoimi pieniędzmi, mogą podziękować swojemu super-ego.

Ego jest kierownikiem podejmującym decyzje. Decyduje pomiędzy diabłem (id) i aniołem (super-ego) na jednym ramieniu (tak, wszystkie te karykatury, które kiedykolwiek widziałeś są częściowo prawdziwe). Mamy głos w naszym umyśle i to od ego zależy, który z nich spełni. Jego celem jest zaspokojenie tożsamości w jakiś sposób, przy jednoczesnym dbaniu o super-ego.

Szybkie schematy i dieta odchudzająca się modą są naturalnie popularne, ponieważ zaspokajają id, a jednocześnie uczęszczają do super-ego. Praca ego jest zakończona, gdy widzi coś takiego. Odwołanie „szybkiego” wynika z wrodzonego pragnienia natychmiastowej satysfakcji, więc strzeż się tego, co wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe (często tak jest), gdy chcesz zarobić szybko. ograniczenia twojego umysłu i staraj się jak najlepiej oswoić przysłowiowe bestie.

Jakie są najlepsze sposoby na zarabianie pieniędzy od razu? Podczas gdy wyszukiwanie w Internecie, gdy potrzebujesz szybkiej gotówki, przyniesie miliony wyników, nie wszystkie będą legalne. Od Ciebie zależy przefiltrowanie tak zwanego szumu. Ujawnimy 10 strategii, które pomogą Ci znaleźć się w czerni, nawet jeśli jest w bardzo niewielkim stopniu. Gdy już to zrobisz, wznów planowanie i skup się na większym obrazie. Czytaj dalej i ucz się.

Psychologia zarabiania pieniędzy