Żadna z 10 wymienionych tu strategii, aby szybko zdobyć pieniądze, nie złamie przysłowiowego banku. Niektóre są łatwiejsze niż inne, ale prawie wszystkie wymagają bardzo niewiele kapitału. Mają one na celu przejście przez trudne czasy.

Niektóre z tych strategii wymagają obecności w określonych lokalizacjach, podczas gdy inne są niezależne od lokalizacji, ale wszystko sprowadza się do zaradności. Wszyscy znaleźliśmy się w trudnym punkcie w pewnym momencie naszego życia lub w innym, ale dla osoby, która popełniła, wszystko jest możliwe.

1. Prowadź do Uber lub Taxify.

taxify

Firmy takie jak Uber oferują świetną okazję do dokonania szybkiej gotówki. Potrzebujesz czystego rekordu jazdy, całkiem nowego samochodu i pozwolenia na pracę w dowolnym miejscu. Jeśli masz wszystkie te rzeczy, możesz pracować, gdy jest to wykonalne dla ciebie, czy to w środku dnia w godzinach szczytu, czy we wczesnych godzinach nocy w weekend. Wybór nalezy do ciebie.

2. Zostań uczestnikiem badania rynku.

Zostań uczestnikiem badania rynku

W college’u uczestniczyłem w wielu badaniach rynku. To dość szybkie pieniądze, za mało pracy. Firmy, które szukają opinii konsumentów na temat różnych produktów i usług, zaprowadzą Cię do pokoju, aby zdobyć opinię. to jest to!

Często wiąże się to z pisaniem lub stwierdzaniem swojej opinii, odpowiadaniem na pytania lub ankiety lub zerwaniem w grupie dyskusyjnej. Mechanika nie ma większego znaczenia. Chodzi o to, że możesz na nim polegać od czasu do czasu.

3. Sprzedawaj stare książki na Amazon.

Sprzedawaj stare książki na Amazon

Amazon sprawia, że ​​dość łatwo jest wymienić i sprzedać stare książki na swoim rynku. Możesz zarobić więcej niż kilka dolców, jeśli masz drogie podręczniki z college’u. Upewnij się, że książki są w dobrym stanie. Otrzymasz negatywne recenzje, jeśli spróbujesz sprzedać książki, które się rozpadają. Pamiętaj, dodaj wartość tam, gdzie możesz, bez względu na to, jak mała może być i bez względu na to, jak niewiele osób może to łatwo zauważyć.

4. Sprzedawaj lub odsprzedawaj używane elektroniki na Craigslist.

Sprzedawaj lub odsprzedawaj używane elektroniki na Craigslist

Rynek używanej elektroniki jest ogromny. Możesz użyć craigslist, aby rozstać się ze starym iPhone’em lub MacBooka. Możesz pobrać premię za te rodzaje elektroniki. Niektórzy nawet przerzucają przedmioty, kupując je i odsprzedając.

Możesz również użyć strony internetowej, takiej jak gazela, aby sprzedać używane telefony, bez względu na to, jakiego rodzaju jesteś. Takie firmy stworzyły cały model biznesowy z kupowania używanych telefonów i ich odnawiania. Tak czy inaczej, możesz spodziewać się stosunkowo szybkiego wydawania stosunkowo niewielkiej ilości pieniędzy, jeśli posiadasz te przedmioty w domu.

5. Rób zadania z blokiem zadań.

Amazon Home Services

Taskrabbit pozwala ci dotrzeć do istniejącego rynku ludzi, którzy szukają pomocy na miejscu. Zadania nie zawsze są małe. Ta platforma (wraz z innymi) oferuje również większe zadania, takie jak renowacje domu.

Amazon zaczyna robić interesy z Amazon Home Services. Wymienione tam usługi obejmują od bardzo drobnych napraw po większe i bardziej skomplikowane zadania, które wymagałyby znacznie więcej wysiłku.

6. Dostarcz dla Postmates.

Dostarcz dla Postmates

Możesz zarobić trochę gotówki, gdy jesteś w trudnej sytuacji, korzystając z Postmates, a nawet nie potrzebujesz samochodu, tylko roweru na dostawy w bardziej ruchliwych miastach i centrach miast. Używałem go często, aby zdobyć jedzenie ze specjalnych miejsc, które się nie dostarczają, ale można go wykorzystać do wielu rzeczy.

Wstawia stany na swojej stronie internetowej, że możesz zarobić do 25 USD za godzinę przy dostawach. Możesz również zdobyć kilka wskazówek, dzięki czemu jest to świetna opcja dla osób, które chcą robić coś w wolnym czasie, podobnie jak wielkie aplikacje do dzielenia się jazdą, które wszędzie zajmują sklepy z aplikacjami.

7. Odwróć umowy dotyczące nieruchomości.

Odwróć umowy dotyczące nieruchomości

I myślisz, że to jest kosztowne, nie jest. Możesz zawrzeć umowy dotyczące nieruchomości bez wchodzenia w posiadanie nieruchomości. To nie jest fechmistrz – górne przedsięwzięcie, tylko zabezpieczenie kontraktu i sprzedanie go zainteresowanej stronie. to jest to!

Możesz to zrobić za pomocą zaledwie kilkuset dolarów w większości przypadków, aby otworzyć depozyt. Istnieją firmy zajmujące się nauczaniem, jak to zrobić, jak reww. To dobrze, że zarabiasz trochę pieniędzy, ale jest też potencjalnie bardziej długoterminowy.

8. Sprzedaj na cafepress lub etsy.

etsy

Jeśli potrafisz projektować cyfrowe przedmioty, możesz je sprzedać za udział w zyskach na stronie takiej jak cafepress. Możesz to zrobić tylko z niektórymi programami do projektowania. Mogą zawierać niestandardowe logotypy, inspirujące powiedzonka i inne aktualne lub modne projekty atrakcyjne dla mas.

Możesz zatrudnić projektanta, który pomoże ci w tym, ale nadal musisz wymyślić pomysły. Działa to najlepiej, jeśli sam projekt jest zrozumiały, ale nie wymaga żadnego nakładu pracy. Przedmioty są drukowane i dostarczane na żądanie. Po prostu otrzymujesz część wpływów. Podobnie, możesz sprzedawać przedmioty również w etsy.

9. Odpowiedz na pytania dotyczące Justanswer.

Odpowiedz na pytania dotyczące Justanswer

Ludzie szukający wiedzy w Internecie. Justanswer (i kilka podobnych stron) pozwala lekarzom, prawnikom, inżynierom i innym osobom o lepszej wiedzy zarobić niewielki dochód, odpowiadając jedynie na pytania osób, które w przeciwnym razie musiałyby zapłacić ogromną sumę za te odpowiedzi.

Ta platforma jest świetnym źródłem informacji dla ludzi. Jest też lukratywny (jeśli chodzi o czas), jeśli chcesz trochę pośpieszyć, zarabiając trochę gotówki. Nie oczekuj bogatych odpowiedzi na pytania, ale możesz wygenerować kilka dolców tu i tam, jeśli masz powiązania.

10. Czy występy na Fivver.

Fivver

Bez względu na to, jaki rodzaj usługi oferujesz, prawdopodobnie możesz zaoferować ją sobie. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla usług cyfrowych, takich jak projektowanie graficzne, projektowanie stron internetowych, tworzenie krótkich klipów audio lub wideo, usługi edycji, pisanie i tak dalej.

Fivver rozszerzył się poza model 5 USD za gig. Fiverr pro gromadzi najlepszy talent na swojej platformie. W zależności od twoich umiejętności, możesz tu zrobić znacznie lepiej.

10 sprawdzonych sposobów na szybkie zarabianie pieniędzy